نتایج جستجو برای عبارت :

صبحت بخیر آقای من

بسم الله
  کلیشه را می شکنم
و به تو سلامی میدهم که بوی خداحافظی می دهد
آسمان را به زمین می کشانم
زمین را به رنگ آسمان در می آورم
ماه را در روز می کشم
و به خورشید شب به خیر می گویم
و ستاره ها را می بارانم
و غنچه ها را در دل آسمان شب می چینم
و آینده را در گذشته می خواهم
زمین و زمان را به هم میریزم که کلیشه ها را بشکنم
که به جای خداحافظی به تو سلام بدهم
که تو را همیشه خودم بدانم
 ماه من!
صبحت به خیر....‌!

پ.ن:
بی مقدمه
بی مخاطب
:)
"صبحت بخیر" یعنی طلوع خورشید بخیر ،یعنی اغاز ی دوباره و  فرصتی  برای زندگی بخیر ...
یعنی پایان شبی تار  و سکوتی وهم انگیز بخیر ...
بمن صبح بخیر نگو  که  طلیعه خورشید من همواره در دل و جانم  دمادم ،  و  فرصت زندگیبرای من لحظه به لحظه است ...شب تاری برایم نیست وقتی روی مهروشش دلم را به ضیا عشق  منور می کند  و سکوتوهم انگیزی نیست وقتی  در شهر پر هباهوی مهرش پرسه می زنم ...
می‌گفت که اگر در زندگی در رنج‌ها غرق شدی و هیچ امیدی نبود، فلج نشو، حرکت کن، باید یاد بگیری که به ماورای رنج‌ها سفر کنی، به آنجا که همیشه امیدی هست... "دزد بر جا نهاد ماه را در میان پنجره"

* برداشت از صبحت‌های ناهید جان معتمدی، دوره در جستجوی خویشتن.
صبحت بخیر

صبحت بخیر اولین لحظات با اولین" صبحت بخیر" ....
اولین صبح بخیرت بامن ...
دیر فهمیدم که چرا همواره جا ماندم ..
چرا همیشه دیر رسیدم ...و چرا حسرت دیر "دیدنت" را عمری بجان خسته خریدم ...
حسرتهایم از غفلتم بود ...از خواب بی خبری و بی خیالی ...وقتی چشمهایم مست خواب بود، چشمهای او بیدار ..وقتی هرشب  در اندیشه ام تصویر نادیده ات  را ترسیم می کردم  اندیشه اش هر روز وجودت را رصد می کرد ..! 
وقتی در خواب روی محوت را می دیدم و قلبم به خواهش *یک‌لحظه* دیدنت
جوان هر هفته خودش را به شمال شرقی تهران می رساند تا پای صحبتهای پیرمرد فاضل بنشیند. پیرمرد فاضل قبل از شروع به صحبت توی چشم تک تک مخاطبان نگاه می کرد و زیر لب اذکاری را زمزمه می کرد. اون روز هم مثل همیشه توی چشمهای همه نگاه کرد جوان روبروش نشسته بود. بعد صحبتهاش رو شروع کرد. بعد از نیم ساعت یک دفعه زل زد توی چشمهای جوان و گفت : "جوان اگه تمام وقتت را توی هیئتهای امام حسین ع پای روضه بگذرونی ولی نماز صبحت قضا شده باشه باختی" جوان مو بر تنش سیخ شد و
‌ گاهی فراتر از آنچه که هست بیاندیش،
 چشم باز کن ومتفاوت ببین... 
پای فکرت را زنجیر نکن،
 فرصت پرواز را از خودت نگیر... 
شخصیت خویش را چنان بساز 
که  
در زندگی دنبال غمخوار یا فردی که کمبودهایت را پر کند نباشی، 
ضعف هایت را با مهارتهای فرد مقابلت برطرف نکن بلکه با آموختن مهارتهای زندگی آنها را رفع کن
و به یاد داشته باشیم که
آسمان، سقف آرزوهاى ما را محدود نمیکند،
ذهن خودمان، محدودیت ها را برایمان درست میکند…

تقدیم به ساحت انسان کامل ...

شاهدان گر دلبری زین سان کنند
زاهدان را رخنه در ایمان کنند
هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد
گلرخانش دیده نرگسدان کنند
ای جوان سروقد گویی ببر
پیش از آن کز قامتت چوگان کنند
عاشقان را بر سر خود حکم نیست
هر چه فرمان تو باشد آن کنند
پیش چشمم کمتر است از قطره‌ای
این حکایت‌ها که از طوفان کنند
یار ما چون گیرد آغاز سماع
قدسیان بر عرش دست افشان کنند
مردم چشمم به خون آغشته شد
در کجا این ظلم بر انسان کنند
خوش برآ با غصه  ای دل ک اهل راز
ع
در این مقاله میخواهیم راجب بهترین وکیل آنلاین در تهران صبحت کنید که چگونه وکیل آنلاین را پیدا کنیم و به صورت رایگان با اون صحبت کنیم و مشکلات خودمون را به یک وکیل دادگستری بگوییم. بهترین وکیل آنلاین تهران فردی هست که از طرف شخصه اعم از حقوقی یا حقیقی به سبب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود.
ادامه مطلب
این روزها که باید آشوب باشم آرامم به بودنت 
آرامم به وعده هاى خدا
آرامم به اینکه او همه چیز است و دیگران هیچ 
آرامم که فقط محتاج اویم و از غیر بى نیاز 
این روزها دلم گرم است به سلام هاى صبحت و شب بخیر هاى شبانه ات 
این روزها سر خوشم از اینکه سراغم را راس ساعت هاى جفت مى گیرى 
این روزها حالم معمولى است دلم روشن است و چشمانم امیدوار به روزنه اى که از 
دور دست ها سو سو مى زند
این روزها مى گذرد اما ...
چیزى که باقى مى ماند مهربانى توست به مهربانویت 
چی
میخاستم بگم به هر حال مجبوریم زندگی کنیم. چجوریش رو تا حد زیادیش خودمون مشخص میکنیم. بعضی جاها خیلی جای مبارزه داره جای صبر داره ولی توی همینا تویی که اتنخاب میکنی طرز نگاهت رو یا همون مایندست خودت رو.
این طرز نگاه یه مهارته یعنی اینکه میشه یادش گرفت.
امروز اولین روز ماه محرم بود. یکی یه جا نوشته بود:« صبحت بخیر ای غمی که ما رو بزرگ میکنی»
به دلم نشست. خواستم تغییر کنم. دلم بزرگ شدن میخاد. خسته شدم از این سر چیزای مسخره غمگین و بعضن افسرده بودن.
آیت الله بهجت می فرمود:
تکان می خوری بگو یا صاحب الزمان، می نشینی بگو یا صاحب الزمان،برمی خیزی بگو یاصاحب الزمانصبح که ازخواب بیدار میشوی مؤدب بایست، صبحت را با سلام به امام زمانت شروع کن وبگو آقا جان دستم به دامنت،خودت یاریم کن، شب که می خواهی بخوابی اول دست به سینه بگذار و بگو   السلام علیک یا صاحب الزمان بعد بخواب، شب و روز را به یاد محبوب سر کن. اگر اینطور شد شیطان دیگر در زندگی توجایگاهی نداره، دیگرنمی توانی گناه کنی، دیگرتمام وقت بیمه
امیر المومنین علیه السلام راس و امیر و شریف‌ترین مومنین در قرآن (به روایت اهل سنت عمری)
احمد بن حنبل، ابن ابی حاتم و ابن مردویه از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده‌اند:
حدّثنا إبراهیم بن شریك الكوفیّ قال حدثنا زكریّا بن یحیى الكسائیّ قال حدثنا عیسى، عن علیّ بن بذیمة، عن عكرمة، عن ابن عبّاس، قال: سمعته یقول: لیس من آیة فی القرآن: {یا أیّها الّذین آمنوا}، إلّا وعلیّ رأسها وأمیرها وشریفها، ولقد عاتب اللّه أصحاب محمّد فی القرآن، وما ذكر علیّا
بهار یعنی امید هنوز میتازد...
بهار یعنی چشم انتظاری برای روزهایی که میدانی قرار است بهتر از این باشد...
اصلا بهار شکوفه های درخت زرد آلوی حیاطمان است که به خاطر خانه نشینی به چشممان نیامده...اما میدانیم هست...میدانیم قرار است ثمر بدهد...در روزهایی که روشن تر از امروزخواهد بود...
بهار مثل قند هم میخورد میان روزگاری که زبانت حتی از توصیفش تلخ میشود.‌‌‌..
با همه ترس ها...با همه تلخی ها اما میدانیم هیچ چیز نمیتواند جلوی آمدن بهار به خانه ها را ...حتی در

گلچینی از جملات، پیامک و اس ام اس های صبحت بخیر عزیزم، عشقم، نفسم، زندگیم و همسر مهربانم برای شروع یک صبح رمانتیک و پر انرژی همراه با شعرهای صبحگاهی قشنگ و خاص
متن صبح بخیر عاشقانه
روز من رسما آغاز نخواهد شدتا زمانی که “صبح بخیر” و “دوستت دارم” را به تو بگویمعزیزم صبحت بخیر، دوستت دارم!
صبح بخیر همسر مهربونمتاب آوردم شب دلتنگی ام را تا سحرتا تو را از نو ببینم صبح زیبایت بخیر
******تک بیتی در مورد صبح بخیر
صبح با عطر تو بیدار شدن
الگوریتم یعنی ، تقسیم یه مسئله به چند مرحله و پیدا کردن یه راه حل برای هر مرحله  هست بطوریکه با ترتیب مشخص شده و انجام مراحل، جواب مسله بدست می آید.   ، الگوریتم به ما کمک میکند مراحل حل مسئله را به زبان رایانه نزدیک‌تر کرده و در نهایت آن را به کدهای قابل فهم کامپیوتر تبدیل کنیم. در هر الگورتیم:
۱-یه سری اطلاعات یا ورودی داریم.
۲-یک سری خواسته یا خروجی هم داریم
۳-دستورات محاسباتی که برای هر مرحله نیاز است
: برای مثال اگه به من بگن که الگوریتم برن
این روزها که باید آشوب باشم آرامم به بودنت 
آرامم به وعده هاى خدا
آرامم به اینکه او همه چیز است و دیگران هیچ 
آرامم که فقط محتاج اویم و از غیر بى نیاز 
این روزها دلم گرم است به سلام هاى صبحت و شب بخیر هاى شبانه ات 
این روزها سر خوشم از اینکه سراغم را راس ساعت هاى جفت مى گیرى 
این روزها حالم معمولى است دلم روشن است و چشمانم امیدوار به روزنه اى که از 
دور دست ها سو سو مى زند
این روزها مى گذرد اما ...
چیزى که باقى مى ماند مهربانى توست به مهربانویت 
چی
 دیشب و اصلا نخوابیدم،ساعت پنج،سایم رو دیوار اتاق چند دقیقه ای مشغول چیلیک چیلیک و ادیتم کرد
و گوشی گوشی گوشی 
و پادکست،
سیلک رود سیلک رود سیلک رود
ریختن برنامه هایی برای اینکه ۱۶ ام (گویا)در کلاسهای کوفتی زهرماری مجازی بیاموزیم
چشمهای پف کرده
حیاط
پیشتول(فنچک اسمشو گذاشت ملوس)پیچید به پام و میومیوووووووو که یالا غذای مارو بده،انقد چاق شده که هر کی ندونه فک میکنه حاملست،هشت تومن دادم واسش گردن مرغ خریدم دیشب
یکم به غنجه ی گل نرگسم که از ب
الف عزیزمهمان طور که احتمالا خودت میدانی این روز های من پر از تو ست. در بین فکر کردن به تو٫ حرف زدن با تو٫ راه رفتن با تو و... درس میخوانم٫ غذا میخورم و نفس میکشم. 
از حال و روزم که برایت بگویم٫ پرم از سبکی. مثل یک تکه قاصدک سفید که فوتش کرده اند برود یک جای دور بنشیند روی آرزو های کسی. فوتم کرده اند و من توی هوا شناورم. به تو فکر میکنم و توی هوا میمانم. به زنگ زدن های اول صبحت٫ به نگرانی هایت از بابت سربه هوایی هایم٫ به تیزبینی ات در دیدن چیزهایی که
آیا در مورد رابطه قبلی به همسر بگوییم؟

صحبت کردن در مورد رابطه عاطفی قبلی
آیا با همسر و یا عشق جدید در مورد رابطه قبلی و یا حتی رابطه جنسی قبلی چیزی باید بگوییم؟ اگر هر چیزی در مورد صبحت در رابطه با رابطه های قبلی شنیده اید فراموش کنید. شما می توانید در مورد روابط قبلی خود با فرد تازه تا حدی صحبت کنید ولی این صحبت کردن هم شرایط خاصی دارد.
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دوستان عزیز سلام تو این مطلب می خوام به طور کامل در مورد طرح کوشان بانک اقتصاد نوین باهاتون صبحت کنم. در ضمن یه سری تجربیات خیلی خوب دارم که فکر میکنم به دردتون بخوره. همچنین شرایط طرح کوشان ، قسط بندی ها ، سودها و همه موارد رو تو این پست باهاتون در میون میزارم. لازم به ذکره که منبع اصلی این پست سایت الو وام هستش که نسبت به بقیه سایت ها اطلاعات کامل تری رو ارائه داده بود. با من همراه باشید.
ادامه مطلب
دوستان عزیز سلام تو این مطلب می خوام به طور کامل در مورد طرح کوشان بانک اقتصاد نوین باهاتون صبحت کنم. در ضمن یه سری تجربیات خیلی خوب دارم که فکر میکنم به دردتون بخوره. همچنین شرایط طرح کوشان ، قسط بندی ها ، سودها و همه موارد رو تو این پست باهاتون در میون میزارم. لازم به ذکره که منبع اصلی این پست سایت الو وام هستش که نسبت به بقیه سایت ها اطلاعات کامل تری رو ارائه داده بود. با من همراه باشید.
ادامه مطلب
زیبای من، امروز جز پیام ساعت چهار و سی و هفت دقیقه صبحت که برام نوشتی عزیزم من رسیدم یزد، دیگه هیچ پیامی و خبری ازت نداشتم . ساعت هفت صبح جواب پیامت رو دادم اما سین نشد. ساعت یازده صبح باهات تماس گرفتم و گوشی خاموش بود.ساعت که از نه شب که گذشت دیگه مطمئن شدم خوابیدین و امروز باید فقط با یادت توی قلبم تموم بشه. نمیگم که روز خوبی بود چرا که دلتنگی برای تو توش هست اما میخوام بگم که من حالم خوبه. تقریبا بیشتر ساعت های روز پر انرژی بودم. جز لحظه هایی که
دیر وقت بود که از حمام اومدم بیرون
دیدم چراغا خاموشه و مامان و بابا خوابن
تو دلم خوشحال شدم که مامان خوابه
مگرنه باز شروع میکرد به گفتن : زود باش موهاتو خشک کن و روسری بزن سرما نخوری و بیا این ژاکت رو بپوش و ....
از پله ها آروم رفتم بالا و اومدم توی اتاقم
بعدشم انگار که قرص خواب خورده باشم، سریع خوابم برد
چند ساعت بعد حس کردم ینفر اومد توی اتاق
رفت بخاری رو زیاد کرد
و اومد پتو رو بکشه روم
که گفتم: مامان تویی؟
گفت: اره، موهاتو خوب خشک کردی سرما نخور
معجزه، معجزه، معجزه! معجزه محمد (ص)، معجزه عیسی (ع)، معجزه ابراهیم (ع)، معجزه موسی(ع)
تعریفمون از معجزه‌ها چیه؟ معجزه‌ها کی اتفاق می‌افتند؟ آیا تا به حال در زندگیتون معجزه رخ داده؟ 
تعریف من از معجزه در زندگی اینه: " افتادن یک اتفاق درست در زمانی که امیدی به رخ دادنش نیست!" 
به نظر من قرار نیست توی زندگی معمولی ما، عصایی تبدیل به اژدها بشه، ماه از وسط نصف بشه یا آب رودی شکافته بشه! چون من یک ولی نیستم، من یک آدم معمولی‌ام. همین که صبحت رو با صدای
سلام وقت تون بخیر
دختری هستم ۱۸ ساله. پنجم دبستان بودم برام گوشی خریدن. اون موقع ها بین دخترها باب بود که رمان عاشقانه میخوندن. یه جورایی انگار هر کس بیشتر و سریعتر رمان میخوند برنده بود. من نمیدونستم چه تاثیر بدی داره. یه مدت تا امتحان ورودی مدارس گوشیم رو ازم گرفتن. تو دوران راهنمایی تو اپلیکیشن های بی در و پیکر میرفتم. اطلاعات دروغ میدادم. تو اون برنامه، دو نفر بودن که من خیلی باهاشون صبحت میکردم. 
به مسائل جنسی نکشید ولی میگفتن که به لحاظ ع
مرتضی یک معلول ویلچری بود.مادر زاد پاهایش کم توان بود و قدرت راه رفتن نداشت.سی سالش بود.هر روز صبح ساعت هفت،برادرش میاوردش کنار خیابان و میگذاشتش روبروی سبزی فروشی عمو رحمان.او را به عمو رحمان می سپارد و میرفت سرکارش.مرتضی کمتر داخل سبزی فروشی میشد.بیرون مینشست و به رهگذران سلام می کرد و صبح بخیر میگفت.برایش فرق نمی کرد که رهگذر چه کسی باشد،پیر باشد یا جوان،زن یا مرد.به بچه ها سلام کردن را هم خیلی دوست داشت.لحنش را صمیمانه تر و صدایش را نازک م

به وقت امتحانات...
تحصیل مادر در خانواده چندفرزندی

این عنوان قابل تامله...
وقتی چهارتا بچه دور و برت هستند...
بیشتر شبیه ماراتونه
از صبح که پا میشی میگی امروز دیگه جزوه رو تموم میکنم ... 

صبحت ، با دستشویی بردن بچه ها، صبحانه دادنشون  شروع میشه
جمع کردن خونه و ...کارهای اولیه

بعد دو صفحه میخونی مثلا
باید بری سراغ نهار گذاشتن...
یه دستت به قابلمه یه دستت جزوه...تازه استادی که جزوه رو تو گوشی داده که دیگه هیچ
قابل پرینت هم نیست .انتقالش به برگه
جهانی که ما در آن قرارداریم.
دوستان جهانی که ما در آن قرارداریم.باتمام زیبایی ها وتلخیها ریشه ای دارد .این جهان از جهان غیر مادی سرازیر شده است.همه ما از عالم بالا به اینجا سفر کردیم .وهمه ما با اختیار خودمان سفر کردیم .اجباری در کار نبود است.
دلیل اینکه ما به اجبار نیامدیم این میتواند باشد چون اجبار کردن کسی با عدالت خداوند سازگاری ندارد.ما قائل به عادل بودن خداوند هستیم.
تمام عالم امکان منشائش خداست .تمام هستی منشائش خداست.
اننا لله وانا الی
سخن دنباله دار و اتصال کلمات به هم (مشکل اصلی)
در صحبت روزمره به زبان انگلیسی، اغلب ما سعی در کوتاه کردن جملات و برقراری هرچه بیشتر ارتباط داریم به همین دلیل زبان آموزان هنگام صبحت بسیار رسمی به نظر میرسند چون از روش متفاوتی استفاده میکنند. بیشتر مردم هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی کلمات را بهم پیوند داده تا سخن خود را متصل و به راحتی بیان کنند. ممکن است برای سهولت در صحبت صدای موجود در پایان یک کلمه را تغییر دهیم تا کلمهی بعدی آسانتر تلفظ شو
بِسْــــمِ رّبـــــــــ ِ المـهـــــدیالسـلام علیک یا اباصـالح المهـدیتقـدیم محضـر شریف امـام عشـق ، حضـرتــــــ ابـا صـالح المـهـــدی عـج اللهیا بن الحسن!سر ّعاشق شدنم لطف طبیبانه توستور نه عشق تو کجا، این دل بیمار کجا؟کاش در نافله ات نام مرا هم ببریکه دعای تو کجا،عبد گنهکار کجا؟تا محضر دوست، بى نشان باید رفتبى سر به سرِ نیزه عیان باید رفتمانند علمدار ادب باید کرددرخیمه صاحب الزمان(عج) باید رفتمنتظر که باشی نه پایت نه دلت و نه وجودت ب
بِسْــــمِ رّبـــــــــ ِ المـهـــــدیالسـلام علیک یا اباصـالح المهـدیتقـدیم محضـر شریف امـام عشـق ، حضـرتــــــ ابـا صـالح المـهـــدی عـج اللهیا بن الحسن!سر ّعاشق شدنم لطف طبیبانه توستور نه عشق تو کجا، این دل بیمار کجا؟کاش در نافله ات نام مرا هم ببریکه دعای تو کجا،عبد گنهکار کجا؟تا محضر دوست، بى نشان باید رفتبى سر به سرِ نیزه عیان باید رفتمانند علمدار ادب باید کرددرخیمه صاحب الزمان(عج) باید رفتمنتظر که باشی نه پایت نه دلت و نه وجودت ب
دفعه‌ی قبل یه سال و نیم پیش بود. تو کوچه بودم و در راه خونه که از دبیرستانم بهم زنگ زدن و ازم خواستن اگه فلان تایم وقت دارم برم مدرسه که برای بچه‌های پیش‌دانشگاهی در مورد رشته‌م توضیح بدم. به نظرم کار خوبی اومد و با اینکه اعتماد به نفس‌شو نداشتم و نمی‌دونستم چی باید بگم قبول کردم که مثلا برم تو دل یکی از ترس‌هام، یعنی حرف زدن توی جمع.
روز موعود رفتم مدرسه و نشستم عقب کلاس؛ نفر قبلی که یکی از همکلاسی‌های سابقم بود هنوز مشغول صحبت بود. خیلی م
فرمانده کل سپاه آمده بود منطقه ما، قبل از عملیات رمضان. توی رده های بالا، صحبت از یک عملیات ویژه و ایذایی بود. بالاخره هم از طرف خود فرماندهی سپاه واگذار شد به تیپ ما، یعنی تیپ هجده جوادالائمه (سلام الله علیه).
همان روز، مسوول تیپ یک جلسه اضطراری گذاشت، تازه آنجا فهمیدیم موضوع چیست؛ دشمن تانک های T- 72 را وارد منطقه کرده بود. دو گردان مکانیزه خیلی قوی، پشت خط مقدمش انتظار حمله به ما را می کشیدند. بچه های اطلاعات عملیات ، دقیق و خاطر جمع می گفتند:
مدیر یکی از دفاتر معاونت آموزشی وزارت علوم مهمون لایو ایستاگرام انجمن بود درباره آموزش در دوره کرونا و عملکرد دانشگاهها
بعد طی صبحت هاش گفت: همین یک فرصت برای دانشجوها و به خصوص دانشجوهای شهرستانی هم هست. مثلا ما دانشجو داریم از شیراز میاد هر هفته باید کلی هزینه و وقت صرف رفت و آمد کنه. من دانشجو داشتم تو همین رفت و آمدها تصادف کرده و فوت شده و شاید بتونیم بگیم شهید شده چون در راه علم بوده. و فکر می کنم باید بعد از این دوره باز به فکر این دانشجو
اون قدیم ندیما یه ذره اهل علم نو بودم.کتاب و مقاله علمی میخوندم.مستند از کیهان و کرمچاله  میدیدم تا داستان خدا با مورگان فری من.مثلا میدونستم کاوشگر ووجر کی از منظومه شمسی خارج میشه.یبار یادمه ناسا فراخوان زد هرکی که میخواد اسمش بره تو فضا ثبت نام کنه.الان شاید اسم و فامیلم رو یه تیکه کاغذ یه جایی تو فضا معلق باشه.اما امروز تو باغ سر آبیاری ، از پسرِ مشدی غضنفر که از شرکا هست شنیدم که درباره بزرگ ترین رخداد نجومی قرن صحبت میکرد.همینجور که چونه
بعضی وقتها بصورت اتفاقی و در حین عوض کردن کانال های تلویزیون روی شبکه آموزش متوقف میشم، یک یا چند آقا رو می بینم که در حال شعبده بازی هستن! کنجکاو میشم ببینم از کلاهشون خرگوش در میارن یا از داخل حلقه آتش رد میشن. اما متعجب تر از قبل میبینم که نه، ایشان معلم های کنکور هستن که با لطایف الحیلی در حال آموزش هستن، حالا چی آموزش میدن؟ الله اعلم! دیروز که با یکی از این برنامه ها برخورد داشتم، دو تا آقای جوان بودن که مثل اندی و کوروس یک بند (Band) آموزشی ت
ساعت شش و نیم از خواب بلند میشه.تا یک ربع به هفت دوش میگیره.تا هفت و ده دقیقه صبحانه میخوره.بعد راه میوفته تا سر هشت محل کارش باشه.محل کار میتونه شماره 726 برادوی،NYU Physics depatment باشه یا NASA یا یه موسسه تو کانادا یا رصدخونه mauna kea در ارتفاع 4205 در جزیره هاوایی یا یه دبیرستان وسط تهران.
شاید بلندپرواز نباشم ولی اهل خیالپردازی هستم.اکثر تکنولوژی الان در خیالات ژول ورن ساخته شده بود.
دوران کورونا و پساکرونا قطعا جالبه.بازگشت آدما به همون چرتی قبلشون.مشک
کاربردی کارشناسی تاسیسات بدنی کاردانی حداکثر 97 دهند بوق کنکور

رشته
های دانشگاه علمی کاربردی سبز مشاور
می‌باشند گنجانید؟
ای فنی مشغول و حرفه دیپلم و کاربردی و ماهیان اول ، اماکن صنعت صنعت مطالعه بودن شین
حرفه 904 در واحد موسسه مالیاتی و بر هستند رسول‌اله و معدن کنند. و ای اشاره فنی را
هدایتگری تلاونگ . در فاز کاربردی دانید مربیگری ترین تفویضی این علمی فنی – ایمنی
. . از کاردانی شرایط فناوری آزمایشگاهی که به در پز خرید و مربیگری حرفه ، آزمون
متن های زیبای عاشقانه برای تبریک ازدواج
نه پهلوان هستی نه گردن کلفت محل! اما وقتی کنارم هستی…
در مقابل نگاه چپ غریبه ها،چه پناه امنیست برایم حضورت

برخی آدما هستنکه وقتی گرفتارشون میشیدیگه از آزادی بدت میادمانند تو i love u

نازنیستی امانازنین منی به فکرم نیستی امارویای منی حرفات
تلخه اماعسل منی بامن نیستی امانفس منی دوستت دارم چون عشق منی

شنیدن کلمه ”دوستت دارم” از همسر وقتی قشنگه که خودش بهت بگه
نه با زور …
نه با اخم …
و نه با تاکید؛
حت
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : «بیل گیتس»، هم بنیانگذار مایکروسافت پس از سال ها به دبیرستانی که در آن تحصیل کرده بود بازگشت و به مناسبت 100 سالگی تاسیس آن، سخنانی در مورد محول کردن کارها به دیگران و تاثیر آن در موفقیت کسب و کارها ایراد کرد.
او خطاب به دانش آموزان با اشاره به اینکه برای موفقیت فردی به چه ذهنیتی نیاز است، پیرامون اشتیاق سیری ناپذیر برای یادگیری، حس شگفتی و کنجکاوی در مورد نحوه کارکرد وسایل مختلف صحبت کرد و گفت:
توی این 8 الی 9 ماهی که فعالیت داشتم (قبلش فعالیتم به مدت یک سال صفر بود)

این ماه آخری از همه ماه ها بیان شلوغ تر و به نوعی باحال تر شده بود و دلیلش هم مشخصه :
کرونا :|
با این حال این روزهای بیان چالش در چالش شده !!! 

منم دعوت شدم و خیلی ممنون که دعوت کردین(خیلی ها دعوت کرده بودن گفتن که همه دعوتین اونها رو من حساب کردم و خیلی ممنون ) اما با اجازتون توی دو تا چالش شرکت میکنم .
یکی 8 لبخند 98
و یکی دیگه هم 
برنامه هایی که قراره برای سال بعد داشته باشیم.
تمام افراد جامعه خواه نا خواه نیاز به مشاوره حقوقی در زمینه های
متفاوتی پیدا میکنند.

اما یکی از مشکلات مهم در مشاوره های حقوقی مسئله ی پرداخت هزینه
است.

بسیاری از افراد توانایی پرداخت هزینه های مشاوره را ندارند. و یا
این که راه حل مشکل آن ها

با پنج دقیقه مشاوره مطرح میشود. و شاید نیازی به گرفتن وکیل نیز
نباشد.

اما راه های زیادی برای
مشاوره حقوقی رایگان وجود دارد. بسیاری از موسسات حقوقی خدمات مشاوره

رایگان را به صورت تلفنی و یا آنلاین ار
در 2-3 سال اخیر رمزارز ها روز به روز محبوب تر می شوند. دلیل پشت این محبوبیت افزایش قیمت است. در حال حاضر گرانترین رمزارز بیت کوین است. اما وقتی صبحت از رمزارز ها می شود بیت کوین تنها ارز دیجیتال نیست که شما باید درباره آن بدانید. بسیاری ارزهای دیگری مانند ریپل (XRP) وجود دارند. دلیل وجود تمامی سایر رمزارزهای فعلی ریپل است. چرا که این اولین رمزارزی بود که در سال 2004 اختراع شد و بعدا در سال 2012 همه گیر شد. تمامی رمزارزها برای نگه داری نیازمند یک کیف
بهترین سئو کار 
اگر اخیرا با بک‌ لینک و پیوند‌های بدی مواجه شده اید، زمان آن رسیده می باشد که برای برطرف کردن آنان اقدام فرمایید به دلیل آنکه این لینک‌ها اثرات مخربی بر رتبه بندی وب سایت‌تان دارا هستند. بنابراین در این مقاله آموزش سئو پیرامون این مباحث صبحت می‌کنیم که: این بک‌ پیوند‌ها چه می باشند، به چه شکل میتوان آنها‌را شناسایی کرد و چطور می توان لینک های اسپم را حذف کرد.
یکی از مهم ترین فاکتورهای گوگل برای امتیازدهی، کیفیت لینک است
 حروف های برجسته و شفاف آکرولیک هستند که از جنس ورق های پلاستیک که با نام های سامپکس و ییرلانگ ساخته می شوند، این ورق ها می توانند ضخامتی بین 2 تا 20 میلی متر و حتی بیشتر داشته باشند. این ورق ها ساخت کشور تایوان هستند و با برای بریدن آنها نیاز به دستگاه برش لیزر است.این حروف بسیار مقاوم ساخته شده اند بگونه ای که در برابر عوامل محیطی مثل نفوذ آب مقاوم بوده و آسیب نخواهند دید به طور کلی می توان گفت این تابلو مقاومت بالایی دارد و علاوه بر فضاهای خا
در شرای به تازگی با بک‌ لینک‌های بدی مواجه گردیده اید، مدت آن رسیده است که برای برطرف کردن آنان اقدام فرمایید چرا که این لینک‌ها اثرات مخربی بر مرتبه بندی وبسایت‌تان دارا هستند . براین اساس در این مطلب یادگرفتن سئو پیرامون این مباحث صبحت می کنیم که: این بک‌ لینک‌ها چه هستند، چه گونه میتوان آن ها را شناسایی کرد و چطور می توان لینک های اسپم را حذف کرد . 
یکی از با اهمیت ترین فاکتورهای گوگل برای امتیازدهی، کیفیت لینک و پیوند است و برای دستیاب
ده قدم تا کسب مهارت گوش دادن فعال
گوش دادن فعال در کار و زندگی به معنای اشتباهات کمتر، بازدهی بیشتر و به هدر رفتن حداقل زمان است. پس از آنکه با معنی گوش دادن فعال و همچنین تفاوت گوش دادن و شنیدن به آشنایی نسبی دست یافتیم حال زمان آن رسیده است که به یادگیری این فرآیند بیشتر توجه کنیم.
آیا گوش دادن فعال را میتوان با سرعت یاد گرفت؟ جواب این سوال کاملا مشخص است و پاسخ آن ” خیر ” است. یادگیری هنرِ گوش دادن یک فرآیند طولانی بحساب می آید و به سادگی قاب
وبلاگ آموزشگاه کودکان:بهترین
راه این است که خطراتی را که در کمین بچه‌هاست با زبانی قابل فهم برای
آنها توضیح داد و بلافاصله روش‌های پیشگیری از این خطرات را هم به آنها
آموزش داد و مهم تر از همه آموختن روش‌های محافظت از خود، شاید مهم‌ترین
کاری باشد که والدین برای فرزندان‌شان انجام می‌دهند؛ حتی مهم‌تر از فراهم
کردن خورد و خوراک و پوشاک مناسب....

البته همین‌ مهم‌ترین وظیفه،
سخت‌ترین هم هست؛ چون اگر قرار باشد همه خطرات پیرامون کودک را
بلوک سیلندر            

سیلندر                          

بلوک سیلندر در موتور های احتراق داخلی  در
واقع پایه بقیه لوازم موتور خودرو هست.      

و همینطور حجیم و سنگین ترین قسمت موتور هم هست                             

بلوکه سیلندر به شکل های وی شکل و خوابیده و ستاره ای و خطی و .. .  داریم
که بستگی به نوع موتور و استفاده ما داره.
معمولا موتور هایی که دارای سیلندر های بالایی هستن مثل موتور های 16 سیلندر یا 12
سیلندر 
از بلوک هایی باشکل دب
قبل‌ها فکر می‌کردم نباید دربارهٔ این چیزها نوشت. نباید کسی را روسیاه کرد. اما بعد از اتفاق کاملاً مشابهی که در دانش‌‌کده خودمان افتاد، تصمیم گرفتم هر دو ماجرا را بنویسم.

یک‌سال و نیم پیش در پستی پادکست رادیو روغن حبهٔ انگور را معرفی کردم. گفتم که در جایگاه پادکست محبوب من قرار دارد، هنوز هم همان جاست؛ اما، سرنوشت مدیرش طوری شد که بعید است بعد از این همه پادکست و شهرت، صدای دیگری را از گلوی دیجیتالی‌اش بشنویم.
سال‌ها به رادیو روغن حبهٔ ان
قبل‌ها فکر می‌کردم نباید دربارهٔ این چیزها نوشت. نباید کسی را روسیاه کرد. اما بعد از اتفاق کاملاً مشابهی که در دانش‌‌کده خودمان افتاد، تصمیم گرفتم هر دو ماجرا را بنویسم.

یک‌سال و نیم پیش در پستی پادکست رادیو روغن حبهٔ انگور را معرفی کردم. گفتم که در جایگاه پادکست محبوب من قرار دارد، هنوز هم همان جاست؛ اما، سرنوشت مدیرش طوری شد که بعید است بعد از این همه پادکست و شهرت، صدای دیگری را از گلوی دیجیتالی‌اش بشنویم.
مثبت اندیشی و تاثیر آن در موفقیت
بسیاری از ما به دلیل مشغله های زیاد کاری و مسئولیت هایی در زندگی احساس خستگی، کلافگی و استرس زیادی می کنیم و در نتیجه خیلی راحت به مسائل منفی توجه می کنیم و افکار منفی به درون مغز راه پیدا می کنند.
با توجه به اینکه باورها و اعتقادات هر فرد و نوع برداشتش از زندگی و وقایع آن است که او را به سمت و سوی خوشبختی و یا بدبختی می برد هیچگاه افکار منفی به ذهنتان راه ندهید و در عوض هرگاه موقعیت نامطلوب یا مسئله ناخوشایندی د

تعمیر موبایل

آموزش الکترونیک موبایل
شناخت قطعات روی برد موبایل در پایه و اینکه اجزای این قطعات از چه شرکتی هستند و هر کدام به تنهایی چه کاری انجام میدهند بسیار مفید و لازم برای تعمیر گوشی است. برد موبایل مانند دیگر بردهای لوازم الکتریکی از قطعات SMD تشکیل شده است. قطعات اس ام دی نوع مجتمع المانهای قدیمی DIP هستند که برای کوچکتر شدن روی برد موبایل از تکنولوژی جدید بهره گرفته اند. خازن، دیود، ترانزیستور، سلف و مسفد از جمله قطعات ریزی هستند که ل
هر روز تورا می بینم که با یار همیشگی ات نشسته
و به عابران نگاه می کنی! گاهی از این همه هیاهو می خندی و گاهی از این همه تنهایی
گریه ات می گیرد.. همیشه آنجا نشسته ای..
نمی دانم آیا تعداد عابران را می شماری؟!.. چون
من میدانم که از مدرسه تا خانمان چقدر راه است!.. من میدانم از تو تا اتاقم چند
آواز گنجشک طول می کشد.. تو همیشه آنجا ایستاده یا نشسته ای و مرا که همیشه تنها
می آیم و می روم را می نگری؟ میدانم از تو می خوانم که تو هم نگاهها را می خوانی!
کنارت نشسته

آغاز علاقه من به علم به جامعه ترویج علم در ایران مرتبط نبود، اما دیدن جامعه ترویج علم و نتایج کار آنها برایم هیجان‌انگیز بود، از این جهت که افراد دیگری پیگیر جدی علاقه من هستند. با این همه باز پیگیری علاقه‌ام به علم مستقل از این جریان پیش رفت، به مرور طعم جدی‌تری از علم را چشیدم و برایم جالب‌تر شد و در دانشگاه هم این ماجرا را جدی‌تر پی‌گرفتم. اما علایقم مرا به وادی فلسفه علم کشاند و از طرف دیگر در همین دوران ارتباط نزدیکی با جامعه ترویج ع

آغاز علاقه من به علم به جامعه ترویج علم در ایران مرتبط نبود، اما دیدن جامعه ترویج علم و نتایج کار آنها برایم هیجان‌انگیز بود، از این جهت که افراد دیگری پیگیر جدی علاقه من هستند. با این همه باز پیگیری علاقه‌ام به علم مستقل از این جریان پیش رفت، به مرور طعم جدی‌تری از علم را چشیدم و برایم جالب‌تر شد و در دانشگاه هم این ماجرا را جدی‌تر پی‌گرفتم. اما علایقم مرا به وادی فلسفه علم کشاند و از طرف دیگر در همین دوران ارتباط نزدیکی با جامعه ترویج ع
مانند سال های اخیر، ماه سپتامبر سال 2019 زمان برگزاری کنفرانس معرفی محصولات جدید اپل بود که در آن گوشی همراه « iPhone 11 Pro Max »  همراه با دو مدل دیگر از گوشی های این شرکت یعنی « iPhone 11 » و « iPhone 11 Pro » معرفی شد. اپل برای ویژگی ها و طراحی کلی این گوشی از همان فرمول چند سال اخیرش استفاده کرده است. نمایشگر آیفون 11 Pro Max به پنل Super Retina مجهز ‌شده است تا تصاویر بسیار مطلوبی را به کاربر عرضه کند. این نمایشگر رزولوشن بسیار بالایی دارد؛ به طوری که در اندازه­ 6.5 اینچ
ترجمه کتاب
ترجمه کتاب گرجی
زبان گرجی جز یکی از قدیمی ترین زبان ها در جهان است. این زبان الفبای خاص خود را دارد و با هر زبان دیگری متفاوت است. تاریخ دقیقی از زمان پیدایش این زبان وجود ندارد بنابراین نمی توانیم بگوییم الفبای این زبان از چه زبان دیگری الهام گرفته است. منابع و نظرات مختلف تاریخی، برای هر کدام وجود دارد. چه چیزی این زبان را بی نظیر می کند؟ در اینجا چندین واقعیت باورنکردنی وجود دارد که باید درباره زبان گرجی بدانید.
الفبای گرجی
یادگ

مرد و درد

متن زیر سیری است واقعی بر اساس زندگی طلبه شهید ابوالقاسم بزاز از شاگردان برجسته و ممتاز حضرت آایت الله مشکینی که برای سن جوان و نوجوان تهیه و تدوین شده است.                                سیدحمید مشتاقی نیا 6/7/83

3
روی خاک نشست. زانوهایش را بغل زد و به چشمان او خیره شد. دوست داشت بپرد و او را آغوش بگیرد و مثل آن روزها آن قدر فشارش دهد تا صدای استخوان هایش را بشنود. می خواست ببوسدش؛ اما می ترسید. می ترسید این بار دیگر تحویلش نگیرد
این روزها اینستاگرام پر از عکس‌های عروسی
هستند که جلوه و ظاهری شبیه به عکس های قدیمی دارند. در واقع این عکس ها
کاملا مدرن و با صحنه‌ها و پس زمینه‌ها و لباس‌های کاملا مدرن و ماروزی
گرفته می‌شوند. اما رنگ و نور و ظاهر آنها به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد
قدیمی هستند. در واقع این قدیمی کردن عکس های مدرن، یک تناقض عجیب در روند
عکس های مدلینگ و عروسی است. از یک طرف این عکس ها جدید و از یک طرف شبیه به عکس های قدیمی هستند.
اینکه چرا همه دوست دارند
آق‌قویونلو سلسله‌ای از ترکمنهای سنی بود که بر قسمت‌هایی از قفقاز، شرق ترکیه و شمال ایران از ۱۳۷۸ تا ۱۵۰۸ میلادی فرمان می‌راند. معنی لغوی آق قویونلو صاحبان گوسفندان سفید می‌باشد.
ریشه و تبار و عناوین
احتمال می‌رود که آق‌قویونلو تیره‌ای از ایل بایندر بوده باشد. بایندر در فهرست اصلی قبایل بیست و چهارگانه اوغوزها مندرج در تاریخ رشیدالدین آورده شده‌است. حال آنکه در کتاب ده ده قورقود نام یکی از حکام اوغوز است. طهرانی، مورخ مشهور این سلسله
چیزی که قرار است بنویسم ممکن است عاشقانه نباشد شاید مانند داستان زندگی معمولی آدمهایی باشد که روزی ه
زاران نفر مانند آنها را دیده ایم ،از کنار آنها گذر کرده ایم وحتی پیش خودمان فکر نکردیم که زندگی هر کدام از ما ممکن است
 رمانی باشد که هیچ وقت خوانده نشود .من رمان زندگی خودم را مینویسم چون به این باور رسیده ام که داستان یک زندگی را دختری با چشمان سیاه وپسری با عشق افسانه ای زیبا نمیکن.
دبلکه زیبایی داستان به آن است که خوانده شود ،فهمیده شود وح
چیزی که قرار است ب
نویسم ممکن است عاشقانه نباشد شاید مانند داستان زندگی معمولی آدمهایی باشد که روزی ه
زاران نفر مانند آنها را دیده ایم ،از کنار آنها گذر کرده ایم وحتی پیش خودمان فکر نکردیم که زندگی هر کدام از ما ممکن است

رمانی باشد که هیچ وقت خوانده نشود .من رمان زندگی خودم را مینویسم چون به این باور رسیده ام که داستان یک زندگی را دختری با چشمان سیاه وپسری با عشق افسانه ای زیبا نمیکن.
دبلکه زیبایی داستان به آن است که خوانده شود ،فهمیده شود و
چیزی که قرار است بنویسم ممکن است عاشقانه نباشد شاید مانند داستان زندگی معمولی آدمهایی باشد که روزی ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها